Gösta Liljedahl oljemålning

Gösta Liljedahl oljemålning
Gösta Liljedahl oljemålning
Gösta Liljedahl oljemålning
Gösta Liljedahl oljemålning
Gösta Liljedahl oljemålning
Gösta Liljedahl oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LILJEDAHL, Gösta (1908-1993): Motiv med sovande flicka, signerad samt derad 1950, olja på duk, ca 32x45 cm

747542

2020-03-16