Palle Nielsen träsnitt

Palle Nielsen träsnitt
Palle Nielsen träsnitt

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000): (2) Motiv med man i nät samt bygnnad och helikopter, signerade samt daterade 55 och 56, ca 14x19 cm, samt 17x24 cm

747544

2020-03-16