Matta

Matta
Matta
Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

3 600 SEK

3 000 SEK

MATTA, rölakan, signerad SN, ca 167x228 cm

Saknar fransar, slitage, fläckar

747556

2020-03-14