Harald MArksson oljemålning
2020-03-16
747558
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HARALD MARKSON (1909-85): Stilleben, signerad samt daterad 48, olja på pannå, ca 27x35 cm