Harald MArksson oljemålning

Harald MArksson oljemålning
Harald MArksson oljemålning
Harald MArksson oljemålning
Harald MArksson oljemålning
Harald MArksson oljemålning
Harald MArksson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

HARALD MARKSON (1909-85): Stilleben, signerad samt daterad 48, olja på pannå, ca 27x35 cm

747558

2020-03-16