Klubbat för:
140 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GOLVVASER, 1 par, porslin, Kina, Kanton, 1800-tal, dekor av föremål och blommor, utanpåliggande dekor av vaser och urnor, höjd ca 60 cm, skurna ställ i trä medföljer
Smärre slitage
747563
2020-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här