Golvvaser Kina Kanton 1800-tal

Klubbat för:

140 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GOLVVASER, 1 par, porslin, Kina, Kanton, 1800-tal, dekor av föremål och blommor, utanpåliggande dekor av vaser och urnor, höjd ca 60 cm, skurna ställ i trä medföljer

Smärre slitage

747563

2020-03-16