Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TVÄTTFAT, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Kanton, höjd ca 13, diameter 41 cm
Dekoren med slitage
747593
2020-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här