Jack Zan träskulptur

Jack Zan träskulptur
Jack Zan träskulptur
Jack Zan träskulptur
Jack Zan träskulptur
Jack Zan träskulptur
Jack Zan träskulptur
Jack Zan träskulptur
Jack Zan träskulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

JACK ZAN (Johan Helmer Zachrisson, 1903-1973), abstrakt älg, skulptur, skuren i teak, signerad Jack Zan, höjd 54 cm

Kuntoraportti

Slitage, märken och repor, lagning

747601

Päivämäärä:

2020-03-10