Jack Zan träskulptur
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
JACK ZAN (Johan Helmer Zachrisson, 1903-1973), abstrakt älg, skulptur, skuren i teak, signerad Jack Zan, höjd 54 cm
Kuntoraportti
Slitage, märken och repor, lagning
747601
Päivämäärä:
2020-03-10