Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CANAPÉ, fanerad i valnöt, 1800-talets slut, nyrokoko, skuren dekor, djuphäftad rygg, rosa plyschklädsel, längd ca 160 cm
Bruksslitage, fanerskador, slitage, fläckar, skada på ena benet
747602
2020-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här