Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP på benställning, 1700-talets slut, betsad furu och björk, inredd med lådor och hyllplan, höjd 185, 95 x 33 cm
Bruksslitage, repor, märken, torrsprickor, senare lås
747612
2020-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här