Skåp på benställning

Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning
Skåp på benställning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP på benställning, 1700-talets slut, betsad furu och björk, inredd med lådor och hyllplan, höjd 185, 95 x 33 cm

Bruksslitage, repor, märken, torrsprickor, senare lås

747612

2020-03-16