Gunnel Nyman vas
Valmis
2020-04-19
747631
| Korkein tarjous | 520 EUR |
| Arviointi | 600 EUR |
GUNNEL NYMAN, VAS, signerad G. Nyman Notsjö, sent 1940-tal, klart och lila glas med musch, höjd 32 cm.
Insidan smutsig, små repor