Klubbat för:
520 EUR
Utropspris
600 EUR
GUNNEL NYMAN, VAS, signerad G. Nyman Notsjö, sent 1940-tal, klart och lila glas med musch, höjd 32 cm.
Insidan smutsig, små repor
747631
2020-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här