Oidentifierad konstnär
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
OIDENTFIERAD KONSTNÄR, Motiv med sommarnöje, signerad P Cederberg 1888, olja på duk uppsatt på pannå, ca 28x40 cm
Kuntoraportti
Hål, fläckar, slitage, krackelyr
747643
Päivämäärä:
2020-03-16