Karmstolar samt stolar
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOLAR, 6 st, STOLAR, 4 st, samtida, jugend stil, brickmärkta GIV Wiener Design, vitlackerat böjträ, sits i rotting, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage, 2 stolar med skadad sits, rotting med smärre skador
747645
2020-03-12