Karmstolar samt stolar

Karmstolar samt stolar
Karmstolar samt stolar
Karmstolar samt stolar
Karmstolar samt stolar
Karmstolar samt stolar
Karmstolar samt stolar
Karmstolar samt stolar
Karmstolar samt stolar
Karmstolar samt stolar
Karmstolar samt stolar
Karmstolar samt stolar
Karmstolar samt stolar

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 6 st, STOLAR, 4 st, samtida, jugend stil, brickmärkta GIV Wiener Design, vitlackerat böjträ, sits i rotting, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, 2 stolar med skadad sits, rotting med smärre skador

747645

2020-03-12