Tidningsställ telefonhylla

Tidningsställ telefonhylla
Tidningsställ telefonhylla
Tidningsställ telefonhylla
Tidningsställ telefonhylla
Tidningsställ telefonhylla
Tidningsställ telefonhylla
Tidningsställ telefonhylla
Tidningsställ telefonhylla
Tidningsställ telefonhylla
Tidningsställ telefonhylla
Tidningsställ telefonhylla
Tidningsställ telefonhylla

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIDNINGSSTÄLL, TELEFONHYLLA, med låda, 1950-tal, handtag i virad plast resp hyllplan i teak, höjd ca 40, 38x18 resp 25, 35x23 cm

Brukslitage, färgbortfall

747652

2020-03-10