Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKLYKTA, 1900-talets första hälft, Louis XVI-stil, brons, elektrifierad, 3 ljuspunkter, gröntonat glas, dekor av bl a festonger, diameter ca 30, höjd ca 60 cm
Glasskivor med kantnagg
747667
2020-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här