Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
CARL DELDEN (1906-1997): "Stekpannan", signerad C Delden, olja på pannå, ca 32 x 39 cm
Zustandsbeschreibung
747687
2020-03-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner