Carl Delden oljemålning

Carl Delden oljemålning
Carl Delden oljemålning
Carl Delden oljemålning
Carl Delden oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

CARL DELDEN (1906-1997): "Stekpannan", signerad C Delden, olja på pannå, ca 32 x 39 cm

Zustandsbeschreibung

747687

2020-03-10