Carl Delden oljemålning

Carl Delden oljemålning
Carl Delden oljemålning
Carl Delden oljemålning
Carl Delden oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL DELDEN (1906-1997): "Stolen", signerad C Delden, olja på pannå, ca 55 x 36 cm

747698

2020-03-10