Bing & Gröndal servisdelar

Bing & Gröndal servisdelar
Bing & Gröndal servisdelar
Bing & Gröndal servisdelar
Bing & Gröndal servisdelar
Bing & Gröndal servisdelar
Bing & Gröndal servisdelar
Bing & Gröndal servisdelar
Bing & Gröndal servisdelar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BING & GRÖNDAL, 21 delar, porslin, dekor av polykroma buketter och ströblommor, bestående av 12 djupa tallrikar, diam 24,5 cm, 5 flata, 3 ovala skålar samt fat, tidigt 1900-tal, Danmark

Smärre slitage

747721

2020-03-14