Bing & Gröndal servisdelar
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BING & GRÖNDAL, 21 delar, porslin, dekor av polykroma buketter och ströblommor, bestående av 12 djupa tallrikar, diam 24,5 cm, 5 flata, 3 ovala skålar samt fat, tidigt 1900-tal, Danmark
Smärre slitage
747721
2020-03-14