Ljuskrona plafondmodell

Ljuskrona plafondmodell
Ljuskrona plafondmodell
Ljuskrona plafondmodell
Ljuskrona plafondmodell
Ljuskrona plafondmodell
Ljuskrona plafondmodell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, plafondmodell, olikformade prismor - majoriteten fyrkantiga, 5 ljuskällor, höjd ca 18, diameter ca 48 cm

Bruksslitage, smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

747731

2020-03-16