Remmare

Remmare
Remmare
Remmare
Remmare

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REMMARE, 13 st., olikfärgad glasmassa, 1900-talets början, slipad dekor av vinranka, höjd ca 19-20 cm

Varierande höjd samt modell, nagg

747732

2020-03-11