Böhlmarks bordslampa

Böhlmarks bordslampa
Böhlmarks bordslampa
Böhlmarks bordslampa
Böhlmarks bordslampa
Böhlmarks bordslampa
Böhlmarks bordslampa
Böhlmarks bordslampa
Böhlmarks bordslampa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÖHLMARKS, bordslampa, 1900-tal, läderklädd stomme, fot i glas och läder, höjd ca 60 cm

Senare skärm, bruksslitage

747738

2020-03-10