Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

SPEGEL, 19670/70-tal, rund, teak, diameter ca 44 cm

Bruksslitage

747746

2020-03-16