Möbelgrupp

Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp
Möbelgrupp

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

MÖBELGRUPP, (5) gustaviansk stil 1800-tal, 4 stolar samt soffa, den snare från tidigt 1900-tal, sitthöjd ca 44, högsta höjd 85, soffans längd 152 cm

Stolarna renoverade och kompletterade, delvis nikotinbeläggning, hål i tyget på en dyna, bruks och åldersrelaterat slitage

747757

2020-03-16