Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOL, PALL, 1960/70-tal, stomme i kromad metall, stoppade och klädda med brunt skinn, sitthöjd ca 45, högsta höjd 80 cm

Pallens dyna uppsprucken, ena armstödet med hål i en söm, bruks och åldersrelaterat slitage

747761

2020-03-16