Bokvagn

Bokvagn
Bokvagn
Bokvagn
Bokvagn
Bokvagn
Bokvagn
Bokvagn
Bokvagn

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BOKVAGN, 1960/70-tal, stomme i lackerad metall, löstagbar hylldel i limmträ, höjd ca 93, bredd 46 samt största djup 45 cm

Med några klisterdekaler, bruks och åldersrelaterat slitage

747764

2020-03-16