Bordstelefon

Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSTELEFON, tidigt 1900-tal, märkt Telefon A B L M Ericsson, Stockholm, målad metall och bakelit, höjd ca 27 cm

Nagg på luren, bruks och åldersrelaterat slitage

747766

2020-03-16