THOMAS GIRTIN akvarell

THOMAS GIRTIN akvarell
THOMAS GIRTIN akvarell
THOMAS GIRTIN akvarell
THOMAS GIRTIN akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

THOMAS GIRTIN, hans efterföljare, landskapå med boskap, signerad med monogram och daterad 1835, akvarell, 16x22 cm.

747787

2020-03-11