ENGELSK SKOLA 1800-tal

ENGELSK SKOLA 1800-tal
ENGELSK SKOLA 1800-tal
ENGELSK SKOLA 1800-tal
ENGELSK SKOLA 1800-tal
ENGELSK SKOLA 1800-tal
ENGELSK SKOLA 1800-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ENGELSK SKOLA, 1800-talets första hälft, skeppsbrott, spår av signatur, olja på duk, 50x91 (dubblerad)

747788

2020-03-11