Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OLLE BAERTLING (1911-1981): XYY, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 5/20, färgserigrafi, 19x39 cm, oramad, nr 34 i mappen The Angles of Baertling
747801
2020-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här