Olle Baertling

Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling
Olle Baertling

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLLE BAERTLING (1911-1981): XYY, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 5/20, färgserigrafi, 19x39 cm, oramad, nr 34 i mappen The Angles of Baertling

747801

2020-03-11