Fritz Jakobsson oljemålning

Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning
Fritz Jakobsson oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FRITZ JAKOBSSON (1940- ): Stilleben med körsbär, signerad och daterad Fritz Jakobsson 1985, olja på duk, ca 35x50 cm

747803

2020-03-10