Alms bowl Clair de Lune

Alms bowl Clair de Lune
Alms bowl Clair de Lune
Alms bowl Clair de Lune
Alms bowl Clair de Lune
Alms bowl Clair de Lune
Alms bowl Clair de Lune
Alms bowl Clair de Lune
Alms bowl Clair de Lune

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALMS BOWL, porslin, Kina, 1900-tal, "Clair de Lune", höjd ca 12,5, diameter 14 cm

Smärre slitage

747816

2020-03-14