Olle Nyman, landskap

Olle Nyman, landskap
Olle Nyman, landskap
Olle Nyman, landskap
Olle Nyman, landskap
Olle Nyman, landskap
Olle Nyman, landskap

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): Landskap, olja på pannå, signerad, ca 47x55 cm

Pannå lös i ramen, smärre kantnagg

747834

2020-03-11