Blombord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BLOMBORD, 1800-talets första hälft, fanérat oi mahogny, dekor av intarsia, insats i plåt, höjd ca 74, 73x52 cm

Listdel saknas, fanérbortfall, ytskador

747856

2020-03-15