David Hockney färglitografi

David Hockney färglitografi
David Hockney färglitografi
David Hockney färglitografi
David Hockney färglitografi
David Hockney färglitografi
David Hockney färglitografi
David Hockney färglitografi
David Hockney färglitografi

Klubbat för:

13 000 EUR

Utropspris

10 000 EUR

DAVID HOCKNEY (född 1937) "Tyler Dining table (1984), signerad samt daterad -84, färglitografi numrerad 32/98, 81,5x101,5 cm

747863

2020-04-19