Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKEDAR, SMÖRKNIVAR, SALTSKEDAR, SMÖRGÅSGAFFLAR, SERVERINGSBESTICK, 18/1900-tal, varierande mästare, Sverige, Danmark, England, vikt ca 970 g

Slitage, gravyrer

747865

2020-03-14