Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKEDAR, SMÖRKNIVAR, SALTSKEDAR, SMÖRGÅSGAFFLAR, SERVERINGSBESTICK, 18/1900-tal, varierande mästare, Sverige, Danmark, England, vikt ca 970 g
Slitage, gravyrer
747865
2020-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här