Karmstolar stolar 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

300 SEK

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 4 st, 1800-talets andra hälft, fanérade i mahogny, inläggningar i mässing, stoppade sitsar, blå klädsel, sitthöjd ca 45 cm

Två stolar saknar ryggbricka, senare klädsel, smärre ytskador, en ryggbricka m spricka

747867

2020-03-15