Karmstolar stolar 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
300 SEK
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, STOLAR, 4 st, 1800-talets andra hälft, fanérade i mahogny, inläggningar i mässing, stoppade sitsar, blå klädsel, sitthöjd ca 45 cm
Två stolar saknar ryggbricka, senare klädsel, smärre ytskador, en ryggbricka m spricka
747867
2020-03-15