Damfickur i 14 k guld

Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld
Damfickur i 14 k guld

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FICKUR, 14 k guld, 1900-talets början, vitemaljerad urtavla, innerlock i metall, cylindergång, diameter 33 mm, vikt exkl. kedja i gulmetall 32 g

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skadad boett och uppdragsaxel, bucklor

747870

2020-03-15