Roland Wilhelmsson soffbord

Roland Wilhelmsson soffbord
Roland Wilhelmsson soffbord
Roland Wilhelmsson soffbord
Roland Wilhelmsson soffbord
Roland Wilhelmsson soffbord
Roland Wilhelmsson soffbord
Roland Wilhelmsson soffbord
Roland Wilhelmsson soffbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND WILHELMSSON, soffbord, 1970-tal, furu, undertill signerat och daterad 72, höjd 45, 105x85 cm

747874

2020-03-11