Skedar silver

Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver
Skedar silver

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEDAR, 6 st., silver, 1900-tal, efter äldre förlagga, delvis förgyllda, längd ca 19,5 cm, vikt ca 330 g

Gravyr

747877

2020-03-14