Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

GRÄDDKANOOR, SOCKERSKÅL, KANNA, 5 dlr, silver, mestadels England, 18/1900-tal, delvis förgylld, en med svärtat trähandtag, höjd ca 4,5-14 cm, totalvikt ca 840 g

Slitage

747881

2020-03-14