Gräddkannor och såskannor

Gräddkannor och såskannor
Gräddkannor och såskannor
Gräddkannor och såskannor
Gräddkannor och såskannor
Gräddkannor och såskannor
Gräddkannor och såskannor
Gräddkannor och såskannor
Gräddkannor och såskannor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GRÄDDKANNOR, SÅSKANNOR, 4 str., silver, 18/1900-tal, England, Sverige, Ryssland, höjd 7,5-9,5 cm, totalvikt ca 850 g

Slitage, gravyr

747887

2020-03-14