Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, 3 st., SKÅL, CIGARETTSTÄLL, KORGAR 2 st., varav en med glasinsats, 1900-tal, fatets diameter 13-16,5 cm, vikt 485 g
Slitage, gravyr, en saknar glasinsats
747893
2020-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här