Silverföremål

Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål
Silverföremål

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 3 st., SKÅL, CIGARETTSTÄLL, KORGAR 2 st., varav en med glasinsats, 1900-tal, fatets diameter 13-16,5 cm, vikt 485 g

Slitage, gravyr, en saknar glasinsats

747893

2020-03-14