Taklampa designad av Kai Ruokonen
Klubbat för:
100 EUR
Utropspris
200 EUR
KAI RUOKONEN, TAKLAMPPA, tillverkare Lynx, 1900-talets slut, lameller i vit målad plåt, invändigt vit akrylskärm, kedjeupphängning med justerbar höjd, diameter 38 cm, skärmens höjd 18 cm.
Åldersrelaterat slitage
747902
2020-04-26