Taklampa designad av Kai Ruokonen

Klubbat för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

KAI RUOKONEN, TAKLAMPPA, tillverkare Lynx, 1900-talets slut, lameller i vit målad plåt, invändigt vit akrylskärm, kedjeupphängning med justerbar höjd, diameter 38 cm, skärmens höjd 18 cm.

Åldersrelaterat slitage

747902

2020-04-26