Coasters England

Coasters England
Coasters England
Coasters England
Coasters England

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COASTERS, 2+1+1, pläter, England, 1900-talets mitt, diameter 9-14 cm

Slitage

747907

2020-03-10