Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ERIC KARLÉN, fåtölj, Firma Rumsinteriör, Stockholm, 1940-tal, modell nr 86., stämplad, djuphäftad textilklädsel, underede i bok, sitthöjd ca 38 cm
Slitage, smärre smuts på klädseln
747908
2020-03-16
Gör en kostnadsfri värdering här