Eric Karlén fåtölj

Eric Karlén fåtölj
Eric Karlén fåtölj
Eric Karlén fåtölj
Eric Karlén fåtölj
Eric Karlén fåtölj
Eric Karlén fåtölj
Eric Karlén fåtölj
Eric Karlén fåtölj
Eric Karlén fåtölj
Eric Karlén fåtölj
Eric Karlén fåtölj
Eric Karlén fåtölj
Eric Karlén fåtölj
Eric Karlén fåtölj

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ERIC KARLÉN, fåtölj, Firma Rumsinteriör, Stockholm, 1940-tal, modell nr 86., stämplad, djuphäftad textilklädsel, underede i bok, sitthöjd ca 38 cm

Slitage, smärre smuts på klädseln

747908

2020-03-16